RAMKO — czas oświetlenia


Dlaczego ośmielamy się nazywać liderem polskiego rynku nowoczesnego oświetlenia? Czy powodem tego jest fakt, że bazując na wieloletnim doświadczeniu, poświadczonym najwyższą jakością i nowoczesnym wzornictwem, projektujemy i tworzymy lampy, które oświecają i oświetlają wnętrza mieszkań, domów, restauracji, banków, hoteli… jest więcej powodów…

Nasze początki sięgają 1992 roku (chociaż historia jest znacznie dłuższa). Wtedy to w Warszawie założyliśmy rodzinną firmę. Za cel wyznaczyliśmy sobie projektowanie i produkcję najwyższej jakości wyrobów oświetleniowych, które miały za zadanie sprostać nowym realiom, tworzącemu się rynkowi wymagającego i świadomego konsumenta. Stąd też projektując i produkując nasze lampy korzystamy ze stylowych i wysokogatunkowych materiałów, takich jak tkaniny abażurowe pochodzące od wiodących europejskich producentów, forniry naturalne, kamienie półszlachetne, szkło lodowe, szkło witrażowe. Idąc z duchem czasu oferujemy także nowoczesne, dekoracyjne oświetlenie led. Wszystko to pozwala nam przedstawiać renomowany produkt, który spełnia państwa wymagania odnośnie jakości, wzornictwa i stylu. Podczas produkcji lampy poddawane są kilkustopniowej kontroli jakości, zanim wyruszą w świat, by ozdabiać i oświetlać wnętrza.

Aby mogli Państwo zapoznać się z naszą kompletną ofertą zapraszamy Państwa do salonu wystawowego w Piastowie pod Warszawą. Nasi wykwalifikowani i kompetentni pracownicy służą fachową radą i indywidualnym podejściem do każdego Klienta, do każdego projektu.


Lampy Ramko upiększają wnętrza nawet wtedy gdy nie świecą!


Porównaj 0